'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 5144

Start


„Pogranicze Górskie”

To nowo wybudowany obiekt agrotyrystyczny położony w malowniczej miejscowości Łapszanka. Obiekt oferuje 15 miejsc noclegowych. Są to pokoje 2,3 i 4 osobowe, wyposażone w TV i łazienkę. Dla wszystkich do dyspozycji ogólnodostępna w pełni wyposażona kuchnia. Istnieje możliwość wykupienia domowych obiadów. W obrębie domu  miejsce do grilowania, nocnego biesiadowania oraz zabaw dla dzieci Pogranicze Górskie zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe.

W zależności od pory roku jesteśmy w stanie zorganizować Państwu szereg atrakcji: zimą kulig, wiosną latem i jesienią wycieczki w Tatry, Pieniny lub na Słowację oraz spływ Przełomem Dunajca.

Łapszanka to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku.

Zimą można korzystać z niedaleko znajdujących się stoków narciarskich ( Rzepiska-3km, Jurgów-7km, Białka Tatrzańska 10km) to tylko niektóre z nich. Natomiast dla miłośników gąrących kąpieli polecamy baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej(10km).

Wiosną cała łapszanka pokryta jest kwiatami, polecamy spacery wzdłuż rzeki na której znajduje się ponad 30 wodospadów.

Latem to dobre miejsce dla miłośników wędrówek pieszych i rowerowych, znajduje się tu bardzo dużo szlaków. Dla chcących udać się na dłuższe wyprawy polecamy wycieczki w Taty, czy też nad wodę nad zalew Czorsztyński.

Jesienią to dobre miejsce dla lubiących zbierać grzyby czy jagody. Tak że Łapszankę można odwiedzać o każdej porze roku i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Slideshow Image 1